Realizacje firmowe, klubowe ...

Jak stworzyć kalendarz firmowy, branżowy, klubowy? Nic prostszego!

klubowe (13)

Klika przykładowych realizacji dla różnych Klubów: motoryzacyjnych, sportowych itp. Wszystkie osadzone zdjęcia na poszczególnych stronach zazwyczaj wybierane są w konkursach całorocznych.

Efektem współpracy z grupą LCT jest poniższy projekt kalendarza ze zdjęciami forumowiczów. Kalendarz dla Leon Club Team na 2017 rok to duże zdjęcia przy każdym z miesięcy. Kalendaria z zaznaczonymi imieninami i najważniejszymi świętami. Każda strona kolorystycznie dopasowana do zdjęcia. Szlachetny papier i najwyższej jakości druk sprawia, że calość wygląda niezwykle okazale. Gratka dla każdego posiadacz w swoim garażu Seata Leona.

Kolejna udana realizacja kalendarza ze zdjęciami forumowiczów dla Forum VW Golf na 2017 rok. Duże zdjęcia przy każdym miesiącu z zaznaczonymi imieninami i najważniejszymi świętami. W tle każdej ze stron miniatury zdjęć nadesłanych do konkursu.

Realizacja kalendarzy klubowych ze zdjęciami dla Corrado Club Polska. Fotokalendarz w orientacji poziomej. Tonacja elementów kalendarza zbliżona do dominującego koloru na zdjęciu z mocno zaznaczonymi poszczególnymi dniami miesiąca i wybranymi dniami wolnymi od pracy. Na każdej stronie logo klubu. Druk na wysokogatunkowym papierze z połączonymi czarną spiralą kartami kalendarium wraz z czarną zawieszką. Kalendarz usztywniony twardym kartonem w postaci plecków.

Fantastyczne zdjęcia klubowiczów z Honda Hornet Klub Polska. Niesamowite motory w akcji na kontrastowych stronach. Pełne kalendarium z zaznaczonymi najważniejszymi świętami i dniami wolnymi:

W tym roku miałem niezaprzeczalną przyjemność stworzyć kalendarz dla kilku nowych Klubów, Stowarzyszeń czy Forum. Jednym z nich było Porsche Classic Forum. Poszczególne kalendaria miesięcy przedstawiam poniżej:

Kolejna udana realizacja kalendarza ze zdjęciami forumowiczów dla Forum VW Golf na 2016 rok. Duże zdjęcia przy każdym miesiącu z zaznaczonymi imieninami i najważniejszymi świętami. Pod zdjęciem głównym miniatury zdjęć wybranych w konkursie. Okładka miksem wszystkich nadesłanych konkursowych fotografii. Zdjęcia osadzone pod elementami graficznymi imitującymi przerwany czarny papier z delikatnymi ornamentami.

Kolejny udział w realizacji fotokalendarze ze zdjęciami dla MZK Klubu na rok 2016. Dziękuję bardzo za zaufanie. Udany projekt i najwyższej jakości druk pozwala osiągnąć wynik zadowalający wszystkie gusta. Lśniąca powierzchnia naniesionego obrazu potęguje głębię koloru i podbija zalety fotografii klubowiczów. Zapraszam do galerii. Wszystkich zaintereswoanych własnym kalendarzem klubowym ze zdjęciami zapraszam do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Realizacja kalendarzy klubowych ze zdjęciami dla Polski Klub Audi C4. Fotokalendarz w orientacji pionowej. Bardzo duże zdjęcia osadzone na stronach kalendarium z zaznaczonymi poszczególnymi dniami miesiąca wolnymi od pracy. Dodatkowo miejsce na własne zapiski. Druk na wysokogatunkowym papierze z połączonymi czarną spiralą kartami kalendarium wraz z czarną zawieszką.

Realizacja kalendarzy klubowych ze zdjęciami dla klubu MAZDASPEED. Fotokalendarz w orientacji poziomej. Bardzo duże zdjęcia osadzone na stronach kalendarium z zaznaczonymi poszczególnymi dniami miesiąca wolnymi od pracy. Druk na wysokogatunkowym papierze z połączonymi czarną spiralą kartami kalendarium wraz z czarną zawieszką.

Realizacja kalendarzy klubowych ze zdjęciami dla Corrado Club Polska. Fotokalendarz w orientacji poziomej. Ciemna tonacja z mocno zaznaczonymi poszczególnymi dniami miesiąca i wybranymi dniami wolnymi od pracy. Na każdej stronie logo klubu. Druk na wysokogatunkowym papierze z połączonymi czarną spiralą kartami kalendarium wraz z czarną zawieszką.

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu:

Jesteś nadal zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami