Realizacje firmowe, klubowe ...

Jak stworzyć kalendarz firmowy, branżowy, klubowy? Nic prostszego!

klubowe (19)

Klika przykładowych realizacji dla różnych Klubów: motoryzacyjnych, sportowych itp. Wszystkie osadzone zdjęcia na poszczególnych stronach zazwyczaj wybierane są w konkursach całorocznych.

Kolejny projekt kalendarz klubowego ze zdjęciami tym razem na rok 2018. Zdjęcia przesłane i wybrane przez klubowiczów, osadzone na poszczególnych stronach miesięcy z miejscem na notatki przy każdej dacie. Wysokiej jakości druk oraz opcja papieru błyszczącego lub satynowanego pozwala zaspokoić wszelkie oczekiwania. Wszystkie karty kalendarza klubowego połączone są czarną spiralą wraz z zawieszką. Kalendarz idealny na ścianę i obowiązkowy dla miłośnika Audi C4.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani własnym kalendarzem ściennym i nie tylko, napiszcie, lub zadzwońcie, postaramy się zrealizować Wasze zamówienie.

#kalendarzzezdjeciami #AudiC4 #Audi #kalendarzklubowy #kalendarze #dobracena #realizacje #kalendarzy #ściennych

Klubowy kalendarz ścienny ze zdjęciami na kolejny rok kalendarzowy 2018. Zdjęcia przesłane i wybrane przez klubowiczów w drodze konkursu, osadzone na poszczególnych stronach miesięcy z zachowaniem informacji o ich autorach. 

Jeżeli tylko jesteście zainteresowani własnym kalendarzem ściennym ze zdjęciami i nie tylko, napiszcie, lub zadzwońcie, postaramy się zrealizować Wasze zamówienie.

#kalendarzeklubowe #kalendarzezezdjeciami #kalendarzewdobrejcenie #najwyzszajakosc #kalendarze #scienne #druk

Klubowy kalendarz ścienny na rok 2018. Zdjęcia przesłane i wybrane przez klubowiczów w drodze konkursu, osadzone na poszczególnych stronach miesięcy z zachowaniem informacji o ich autorach. 

Zapraszamy do kontaktu z nami. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani własnym kalendarzem ściennym i nie tylko, napiszcie, lub zadzwońcie, postaramy się zrealizować Wasze zamówienie.

Kalendarz opracowany i wydrukowany dla Przyjaciół VW Transportera T3. Orientacja pozioma kalendarz ściennego pozwoliła na wkomponowanie w szablon dużych, kolorowych zdjęć. Przejrzyste kalendaria z zaznaczonymi najważniejszymi świętami i dniami wolnymi od pracy. Poszczególne strony kalendarza wydrukowane na wysokiej jakości papierze w najwyższej jakości druku, spięty spirala prezentował się fantastycznie powieszony na ścianie. Poniżej galeria z realizacji:

Zapraszamy do realizacji kolejnych edycji, a wszystkie osoby zainteresowane własnym kalendarzem firmowym bądź ściennym do kontaktu z nami.

 

To już drugi kalendarz ścienny zrealizowany dla Klubu Wysokogórskiego Trójmiasto. Orientacja pozioma wymuszona wielkimi zdjęciami Klubowiczów. Druk kalendarza na najwyższej jakości papierze kredowym, aby zachować możliwie najwierniejsze kolory ciekawych zdjęć. W górnej części poszczególnych stron opis zdjęcia, w dolnej proste kalendarium z zaznaczonymi najważniejszymi świętami i dniami wolnymi od pracy.

Realizacja kolejnych kalendarzy ściennych dla MZ Klub Polska jest dla mnie niezwykle satysfakcjonująca. Praca przy nich sprawia mi wiele radości. Poczynając od osadzania wyśmienitych, klubowych zdjęć, poprzez formowanie szaty graficznej kalendarium a kończąc na bezproblemowej dystrybucji. Całość można spokojnie osadzić w katalogu wzorcowych realizacji kalendarzy klubowych. 

W tym roku jednak na samym kalendarzu współpraca nie poprzestała. Stworzyliśmy wspólnie kartę pocztową z wszystkimi zdjęciami z powyższej publikacji. Za kartką realizujemy dawno świtający nam w głowach konkurs dla Klubowiczów. 

Efektem współpracy z grupą LCT jest poniższy projekt kalendarza ze zdjęciami forumowiczów. Kalendarz dla Leon Club Team na 2017 rok to duże zdjęcia przy każdym z miesięcy. Kalendaria z zaznaczonymi imieninami i najważniejszymi świętami. Każda strona kolorystycznie dopasowana do zdjęcia. Szlachetny papier i najwyższej jakości druk sprawia, że calość wygląda niezwykle okazale. Gratka dla każdego posiadacz w swoim garażu Seata Leona.

Kolejna udana realizacja kalendarza ze zdjęciami forumowiczów dla Forum VW Golf na 2017 rok. Duże zdjęcia przy każdym miesiącu z zaznaczonymi imieninami i najważniejszymi świętami. W tle każdej ze stron miniatury zdjęć nadesłanych do konkursu.

Realizacja kalendarzy klubowych ze zdjęciami dla Corrado Club Polska. Fotokalendarz w orientacji poziomej. Tonacja elementów kalendarza zbliżona do dominującego koloru na zdjęciu z mocno zaznaczonymi poszczególnymi dniami miesiąca i wybranymi dniami wolnymi od pracy. Na każdej stronie logo klubu. Druk na wysokogatunkowym papierze z połączonymi czarną spiralą kartami kalendarium wraz z czarną zawieszką. Kalendarz usztywniony twardym kartonem w postaci plecków.

Fantastyczne zdjęcia klubowiczów z Honda Hornet Klub Polska. Niesamowite motory w akcji na kontrastowych stronach. Pełne kalendarium z zaznaczonymi najważniejszymi świętami i dniami wolnymi:

Strona 1 z 2

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu:

Jesteś nadal zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami