Naszkalendarz ...

Zamień tradycyjny prezent w coś niepowtarzalnego i szalenie praktycznego ...
poniedziałek, 05 październik 2015 13:06

Jak sprawdzić pliki?

Przystępując do wyboru zdjęć do kalendarza warto wiedzieć - aby fotokalendarz prezentował się w sposób nienaganny musimy mieć odpowiedniej wielkości zdjęcia.

Format A3 projektowanych kalendarzy wymaga, aby fotografie były nie mniejsze niż 3500 px na 2500 px, a sam plik "ważył" powyżej  1 MB. Oczywiście, im większe zdjęcie i "cięższy" plik tym lepiej, nie zawsze, ale z reguły.

Umożliwia to projektującemu poszczególne kalendaria, odpowiednie wykadrowanie zdjęć i docięcie ich do zadanego formatu.

Dla osób, które nie wiedzą, jak sprawdzić wielkość zdjęć i plików wybieranych do kalendarza, przedstawiamy poniższą grafikę. 

W pierwszym kroku należy otworzyć Eksploratora Windows (prawym przyciskiem myszki kliknąć w miejscu "Start" w Windowsie i wybrać wskazany wcześniej program), po zaznaczeniu odpowiedniego pliku, naszym oczom winien ukazać się podobny do poniższego panel.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 październik 2015 23:53

image

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.
Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zadzwoń do nas
+48 605 091 479
Biuro
Oświęcim, Mendelejewa 9
Napisz maila
zamowienie@naszkalendarz.pl
Pilna sprawa?

Zobacz nasze wzory ...

i znajdź coś odpowiedniego dla siebie.
Zobacz projekty