Pozostała oferta naszej firmy ...

Jeżeli nie ma tego, co Cię interesuje, zapytaj mailowo.

Kalendarze firmowe plakatowe

Kalendarze ścienne plakatowe to bardzo dobre rozwiązanie dla firm, stowarzyszeń czy fundacji, które cenią sobie prostotę i uniwersalność. Bardzo duże kalendarze zdobią ścianę wielkim, kolorowym zdjęciem oferując jednocześnie całą praktyczną stronę w postaci prostego kalendarium, umieszczonego zazwyczaj w dolnej części plakatu.

Istnieje możliwość, przy braku odpowiedniej jakości plików graficznych np. loga sponsorów, ponownego ich opracowania na podstawie posiadanej grafiki.

Poniżej przykładowe, wykonane realizacje. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi projektami, zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Kalendarze plakatowe firmowe, dla fundacji, stowarzyszeń.

Firmowe kalendarze plakatowe na ścianę

Nasze kalendarze cechuje najwyższej jakości druk cyfrowy oraz offsetowy. Kalendarze ścienne wykonane są na papierze o wysokiej gramaturze, specjalnie dopasowane do preferencji klienta. Staramy się zachować konkurencyjne ceny przy ciągłym wdrażaniu technologii podwyższających ich jakość.

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Jesteś zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami