Naszkalendarz ...

Zamień tradycyjny prezent w coś niepowtarzalnego i szalenie praktycznego ...

Jak sprawdzić pliki?

Przystępując do wyboru zdjęć do kalendarza warto wiedzieć - aby fotokalendarz prezentował się w sposób nienaganny musimy mieć odpowiedniej wielkości zdjęcia.

Format A3 projektowanych kalendarzy wymaga, aby fotografie były nie mniejsze niż 3500 px na 2500 px, a sam plik "ważył" powyżej  1 MB. Oczywiście, im większe zdjęcie i "cięższy" plik tym lepiej, nie zawsze, ale z reguły.

Umożliwia to projektującemu poszczególne kalendaria, odpowiednie wykadrowanie zdjęć i docięcie ich do zadanego formatu.

Dla osób, które nie wiedzą, jak sprawdzić wielkość zdjęć i plików wybieranych do kalendarza, przedstawiamy poniższą grafikę. 

W pierwszym kroku należy otworzyć Eksploratora Windows (prawym przyciskiem myszki kliknąć w miejscu "Start" w Windowsie i wybrać wskazany wcześniej program), po zaznaczeniu odpowiedniego pliku, naszym oczom winien ukazać się podobny do poniższego panel.

image

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.
Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zadzwoń do nas
+48 605 091 479
Biuro
Oświęcim, Mendelejewa 9
Napisz maila
zamowienie@naszkalendarz.pl
Pilna sprawa?

Zobacz nasze wzory ...

i znajdź coś odpowiedniego dla siebie.
Zobacz projekty