Realizacje firmowe, klubowe ...

Jak stworzyć kalendarz firmowy, branżowy, klubowy? Nic prostszego!

DJ CHEM 2018

To już piąta realizacja kalendarza firmowego dla DJCHEM. Piąta i chyba jedna z bardziej udanych. Zapewne wszystko dzięki fenomenalnym zdjęciom. Kolorowe i oryginalne fotografie zdobią wszystkie karty kalendarza ściennego wraz z okładką. Kalendarze znalazły swoje miejsce na wielu ścianach w różnych zakątkach Świata. Cieszy nas to bardzo, bo prócz czysto ekonomicznych aspektów liczy się dla nas prestiż i wyróżnienie, a ta edycja, takie odczucia u nas pozostawiła. Dziękujemy za zaufanie i wieloletnia współpracę, mają nadzieję, na kolejne jest etapy.

Poniżej pełne strony z kalendarz firmowego dla wołomińskiej firmy DJCHEM na rok kalendarzowy 2018 (kalendarz ścienny, dwanaście stron plus okładka, papier kredowy).

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Jesteś nadal zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami