Pozostała oferta naszej firmy ...

Jeżeli nie ma tego, co Cię interesuje, zapytaj mailowo.

Kalendarze firmowe trójdzielne

Kalendarze trójdzielne to chyba najpopularniejszy rodzaj kalendarzy drukowanych przez firmy. Niesamowicie praktyczne i proste wspomagają funkcjonowanie niejednego biura. Dobrze wykonane będą cenione nie tylko ze względu na swoje praktyczne walory, ale również ozdobne. Odpowiednie wykonane, bądź dobrane zdjęcie przyciągnie oko i utrwalając się w pamięci, będzie łatwym łącznikiem między tym co piękne, a tym co ważne. 

Istnieje kilka konfiguracji kalendarza trójdzielnego. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu uzyskania wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Poniżej przykładowe realizacje:

Firmowe kalendarze trójdzielne ze zdjęciem.

 

Nasze kalendarze cechuje najwyższej jakości druk cyfrowy oraz offsetowy. Kalendarze trójdzielne wykonane są w sposób nienaganny. Staramy się zachować konkurencyjne ceny przy ciągłym wdrażaniu technologii podwyższających ich jakość.

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Jesteś zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami