Realizacje firmowe, klubowe ...

Jak stworzyć kalendarz firmowy, branżowy, klubowy? Nic prostszego!

Konkursowy "Polskie Góry" 2018

Już na samy początku organizowania konkursu wiadomo było, że powstanie z nadesłanych zdjęć kalendarz. Kalendarz piękny z kilku powodów, są w nim fantastyczne zdjęcia, zdjęcia przedstawiające cudowne piękno polskich gór, grafiki są duże i wydrukowane w najlepszej możliwej jakości. Kalendarium zostało w nim zminimalizowane, aby kolorowe prace były maksymalnie duże zdobiąc niejedną ścianę nie umniejszając jednak roli samego kalendarza. Poniżej galeria z poszczególnymi stronami. 

Kalendarz został wydrukowany na grubym, kredowym papierze o błyszczącym wykończeniu. Orientacja pozioma wzmocniona w pleckach gruby, białym kartonem. Wszystko docięte do formatu, aby nie pozostawiać nie zadrukowanych krawędzi i spięte metalową spiralą wraz z zawieszką. 

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Jesteś nadal zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami