Realizacje firmowe, klubowe ...

Jak stworzyć kalendarz firmowy, branżowy, klubowy? Nic prostszego!

DJ CHEM 2020

To już siódma edycja kalendarza firmowego dla firmy DJ CHEM. Tym razem, sesji zdjęciowej zostały nadane cechy charakterystyczne minionej epoki - Polski Ludowej.  Ciekawa aranżacja, dodatkowe opisy i kolorystyka fotografii powodują, że każdy z miesięcy jest na wskroś oryginalny i ciekawy. Całość bardzo pozytywnie odbierana nie straciła również ze swojej praktyczności. 

Pełne kalendarium z zaznaczonymi najważniejszymi świętami i dniami wolnymi od pracy. Dodatkowe, skrócone kalendaria kolejnych i poprzedzających miesięcy na właściwej stronie, pozwalają na prostsze planowanie kolejnych wydarzeń. Całość zespolona wraz z zawieszką metalową spiralą dumnie prezentuje się, wisząc na firmowej bądź domowej ścianie.

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Jesteś nadal zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami