Realizacje firmowe, klubowe ...

Jak stworzyć kalendarz firmowy, branżowy, klubowy? Nic prostszego!

Nasz Oświęcim - 2019

Dobiegły już końca prace nad naszym kalendarzem na rok 2019. W tym roku dochód z jego sprzedaży postanowiliśmy przeznaczyć na pomoc w leczeniu Frania Irzyka ze Skidnia.

Przygotowany przez nas kalendarz jest kalendarzem ściennym ze zdjęciami Oświęcimia. Obrazy na poszczególne strony udostępnili nam oświęcimscy fotografowie, a wśród nich: Jacek Balon, Jarosław Fiedor, Dariusz Łakomy i Arkadiusz Zajas.

Wszystkie prace odzwierciedlają cztery pory roku, czyli dwanaście miesięcy. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zdjęcia były zróżnicowane, ciekawe i by zajmowały jak największą przestrzeń na kartach kalendarza. Kalendarz został wydrukowany na grubym papierze najwyższej jakości z kredowym wykończeniem. Całość została spięta estetycznie metalową, czarną spiralą wraz z zawieszką.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w realizację tego projektu, w szczególności w/w Fotografom, Panu Włodzimierzowi Gilowi za nieocenione wsparcie oraz poniższym Firmom, których loga widnieją na poszczególnych stronach kalendarza: 

Kalendarz można nabyć w naszym sklepie:

Aktualizacja: 

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w jego powstanie i sprzedaż, w szczególności firmie Chromat. Nade wszystko jednak, dziękujemy Wam, za to, że zechcieliście go kupić i wesprzeć naszą akcję.

Udało nam się zebrać 5339,42 zł, które przekazaliśmy na konto Fundacji wspierającej leczenie Franio Irzyk - walczymy o życie.

Jeszcze raz dziękujemy!

Dziękujemy również Firmom i Przedsiębiorstwom, biorącym udział w tym zacnym projekcie.
Dziękujemy zatem, w kolejności występowania na stronach kalendarza: Cafe Bergson, Arco System, Chemont, Park Family Fun, MZUK Oświęcim, Adexbud Sp z o.o., MOLO, Mariusz Komajda, ZUK Oświęcim, HASH OSWIECIM, Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Oświęcimiu, PEC Oświęcim

#kalendarze #ścienne #dobre #ceny #zdjęciami #wysoka #jakość #fotokalendarze #foto #Oświęcim

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Jesteś nadal zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami