Zamówienie

Skorzystaj z portalu aukcyjnego.

Polecamy jednak bezpośredni kontakt mailowy.
Napisz zamówienie

Zamówienie

Jeżeli nie jesteś w stanie zamówić oferowanych przez nas kalendarzy, bezpośrednio u nas lub naszych przedstawicieli, zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną. Najprostszym zamówieniem fotokalendarzy ze zdjęciami jest zakup ich drogą elektroniczną lub na jednej z naszych aukcji, zamieszczonych na portalu aukcyjnym Allegro.

 

Kup fotokalendarze naszkalendarz na aukcjach Allegro

Można również przesłać do nas zamówienie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przykładowa forma zamówienia mailowego:

Zdjęcia przed przesłaniem proszę prawidłowo nazwać np. A_kowalski_01.jpg - gdzie literka "A" odpowiada numerowi kalendarza (jeżeli zamówiony był więcej niż jeden i w każdym mają być inne zdjęcia), następnie nazwisko lub charakterystyczna nazwa, kolejno nazwa wybranego projekty i numer kolejny zdjęcia odpowiadający miesiącowi w którym ma się znaleźć.

Jeżeli pliki są za duże, można je podzielić i przesłać w kilku mailach lub skorzystać z naszego serwera FTP.

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu: