Realizacje firmowe, klubowe ...

Jak stworzyć kalendarz firmowy, branżowy, klubowy? Nic prostszego!

Audi C4 - kalendarz klubowy ze zdjęciami na 2018 rok

Kolejny projekt kalendarz klubowego ze zdjęciami tym razem na rok 2018. Zdjęcia przesłane i wybrane przez klubowiczów, osadzone na poszczególnych stronach miesięcy z miejscem na notatki przy każdej dacie. Wysokiej jakości druk oraz opcja papieru błyszczącego lub satynowanego pozwala zaspokoić wszelkie oczekiwania. Wszystkie karty kalendarza klubowego połączone są czarną spiralą wraz z zawieszką. Kalendarz idealny na ścianę i obowiązkowy dla miłośnika Audi C4.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Jeżeli tylko jesteście zainteresowani własnym kalendarzem ściennym i nie tylko, napiszcie, lub zadzwońcie, postaramy się zrealizować Wasze zamówienie.

#kalendarzzezdjeciami #AudiC4 #Audi #kalendarzklubowy #kalendarze #dobracena #realizacje #kalendarzy #ściennych

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Jesteś nadal zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami