Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Jednoplanszowe

Aktualne wzory kalendarzy ściennych jednoplanszowych. Katalog poszerzany o nowe projekty przez cały, bieżący rok. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie projekty foto kalendarzy są w pełni edytowalne i mogą być dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Jeżeli interesuje Was inny rodzaj kalendarza, napiszcie, postaramy się pomóc.

Specyfikacja wykonania: kalendarze są drukowane na wysokogatunkowym, bardzo sztywnym papierze o gramaturze 350 g/m2, wielkość kalendarz: 320 mm szerokości i 450 mm wysokości.

Dlaczego nasze kalendarze jednoplanszowe?

Może dlatego, że nasze kalendarze jednoplanszowe są eleganckie, niepowtarzalne, kolorowe i nie musisz poświęcać swojego czasu na ich zaprojektowanie.

Dołóżmy do tego bezproblemową współpracę z nami, solidność, terminowość i najnowocześniejszy park maszynowy. Wspomnijmy o wykorzystywaniu przy produkcji kalendarzy prawdopodobnie najlepszego papieru na rynku, o nieskazitelnej bieli i odpowiedniej grubości. Okraszamy to niewysoką ceną i licznymi akcjami promocyjnymi. Z takiej mieszanki nie może powstać coś bagatelnego. Jest to sprzeczne z naszymi założeniami i Twoją akceptacją. Jeżeli szukasz alternatywy dla pretensjonalnych wzorów i masowo wykonywanych kalendarzy - to dobrze trafiłeś.

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu:

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko