Realizacje firmowe, klubowe ...

Jak stworzyć kalendarz firmowy, branżowy, klubowy? Nic prostszego!

Nasz Oświęcim 2020

Dobiegły już końca prace nad naszym nowym kalendarzem na rok 2020.

W TYM ROKU POSTANOWILIŚMY PRZEZNACZYĆ DOCHÓD Z JEGO SPRZEDAŻY NA POMOC W LECZENIU LENKI KOŻUCH Z DWORÓW DRUGICH K./OŚWIĘCIMIA

"Moi Drodzy, chcieliśmy przedstawić Wam Lenkę Kożuch niespełna 2 letnią dziewczynkę z Dworów Drugich k. Oświęcimia. Do niedawna radosne i normalnie rozwijające się dziecko. 12 lipca br. zdiagnozowano guza mózgu. Nagromadzone w główce płyny powodowały ogromne ciśnienie śródczaszkowe co doprowadziło do zaburzeń wzroku i równowagi, w związku z tym lekarze podjęli decyzje o natychmiastowej operacji ratującej życie Lenki. Zmniejszono ciśnienie w główce poprzez wszczepienie zastawki umożliwiającej normalne funkcjonowanie. Tydzień później Profesor z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach przeprowadził kolejna operację , która miała na celu pobranie wycinka guza . Po 2 tygodniach wynik badania histopatologicznego pokazał, że walka ta będzie strasznie nierówna, a wynik głosił Wyściółczak Anaplastyczny III stopnia złośliwości. Ze względu na wiek Lenki i tempo w jakim guz się rozrastał jedyną opcją leczenia jakie zaproponowano to chemioterapia w odstępach 3 tygodniowych. Ze względu na umiejscowienie i wielkość guza nie ma możliwości usunięcia go w całości chirurgicznie. Szansą na życie Lenki jest niezwykle kosztowna terapia protonowa wykonywana w klinice w Essen. Terapia ta ze względu na bardzo małą szkodliwość jest najbezpieczniejsza dla tak małego dziecka. Wstępna wycena za leczenie wynosi ok. 50 tyś. euro za półtora miesięczny pobyt. Kwota ta może ulec zmianie na plus lub minus. Całość dokumentacji medycznej na dniach zostanie wysłana dzieki której wiadomo będzie w 100% jaki to jest koszt. Niestety koszt leczenia przerasta możliwości rodziny. Wierzymy całym sercem, że z pomocą dobrych ludzi uda się zebrać potrzebną kwotę i uratować życie Naszej Lenki".

Rodzinka Lenki

Jeżeli chcecie się więcej dowiedzieć o kolejnych etapach leczenia Lenki, zapraszamy na jej profil: https://www.facebook.com/PomocDlaLenkiKozuch/

Przygotowany przez nas kalendarz jest kalendarzem ściennym ze zdjęciami Oświęcimia i Ziemi Oświęcimskiej. Obrazy na poszczególne strony udostępnili nam fantastyczni ludzie, którzy w tej idei również dostrzegli ziarno potencjału pomocy najmłodszym - twórczy Dariusz Łakomy, niestrudzony Jarosław Fiedor oraz patrzący na świat z lotu ptaka Piotr Strycharski i jego Sky Foto Studio.

Wszystkie prace zamieściliśmy w przygotowanym wcześniej projekcie z pewnymi charakterystycznymi już cechami, nawiązującymi do wydania z roku ubiegłego. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zdjęcia były zróżnicowane, ciekawe i by zajmowały jak największą przestrzeń na kartach kalendarza.

Wydrukowany został na wysokiej jakości, kredowym papierze. Całość jest tradycyjnie spięta estetycznie metalową, czarną spiralą wraz z zawieszką.

Jak to zwykło bywać, tak i teraz dziękujemy naszym sponsorom, pomagającym odważnie w realizacji naszego pomysłu:

 

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Jesteś nadal zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami