Realizacje firmowe, klubowe ...

Jak stworzyć kalendarz firmowy, branżowy, klubowy? Nic prostszego!

Nuctech 2018

W mijającym roku, zrealizowaliśmy ciekawy projekt kalendarza ściennego dla firmy Nuctech. Kilka jego elementów można zobaczyć poniżej, niestety na prezentację całości nie uzyskaliśmy zgody, ze względu na mocno wyeksponowane osoby widniejące na poszczególnych zdjęciach.

Kalendarz ścienny został wydrukowany na wysokogatunkowym papierze kredowym. Okazałe i klimatyczne fotografie, zajmujące znaczną część poszczególnych stron, były jego niewątpliwym atutem. Zadruk od krawędzi, do krawędzi podkreślał ich walory. Dopełnieniem było czytelne kalendarium z zaznaczonymi imieninami i najważniejszymi świętami. Całość spięta czarną spiralą wraz z zawieszką.

 

#kalendarze #kalendarześcienne #kalendarzezezdjeciami #realizacjakalendarzy #projekty #kalendarzefirmowe #kalendarzeklubowe

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Jesteś nadal zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami