Pytania i odpowiedzi

Najczęściej rozwiewane wątpliwości.
Chyba najczęściej występujące pytanie. Odpowiedź nie jest łatwa, z natury rzeczy, telefon nie jest aparatem fotograficznym. Mimo, że pakuje się do niego coraz większe matryce i coraz więcej elektroniki, to jednak pozostaje on wciąż telefonem, smartfonem, czy jak kto woli. Lwią część pracy w aparacie wykonuje optyka, a o takowej w telefonie możemy pomarzyć. Sporadycznie, przy dobrym świetle, przy zachowaniu wszelkich wytycznych prawidłowej ekspozycji możemy się pokusić o wykorzystanie takowej fotografii.
To jest moje ulubione pytanie. Na prawdę. Ale już odpowiadam. Pierwszą diametralną różnicą jest to, że nasze kalendarze projektujemy my sami. Staramy się , abyście Państwo uniknęli niechcianych niespodzianek po otworzeniu paczki. Staramy się również być oryginalni. Mamy również różne gatunki papieru, aby umożliwić zaspokojenie potrzeb nawet najwybredniejszym entuzjasto własnych kalendarzy. I najważniejsze, za coś trzeba żyć.
Przesyłka pocztowa dostarczona za pośrednictwem Poczty Polskiej w trybie priorytetowym kosztuje, bez znaczenia na ilość kalendarzy w paczce, zawsze tyle samo, czyli 13 złotych.
Zwyczajowo dzień do dwóch od przesłania nam kompletu dobrych zdjęć. Jeżeli płatność była dokonana odpowiednio wcześniej, kalendarze pakujemy i wysyłamy w dniu akceptacji projektu lub następnym dniu pracującym.
Oczywiście, do 14 dni od daty otrzymania kalendarzy. Zwrot jednak musi wynikać z naszej pomyłki przy druku zaakceptowanych przez Was projektów. Przyjmujemy również, jak najbardziej, kalendarze z ukrytymi wadami- choć to nam się do tej pory jeszcze nie przytrafiło.
Oczywiście. Można je wykasować, co jest wykonywane bezpłatnie. Można je również zastąpić swoimi opisami, wówczas pobierana jest symboliczna złotówka od każdej dokonanej zmiany.
Chyba najmniej lubiane przez nas pytanie. Różnica jest znaczna, jednak nie przechylająca szalę jakości na żadną ze stron. Satynowy papier ma mniejszy połysk i jest bielszy. Kredowy ma natomiast większy połysk i jest sztywniejszy przy tej samej gramaturze papieru.
Nie, nie wysyłamy. Kalendarze wykonane na zamówienie są na rynku wtórnym przedmiotem bezwartościowym. No bo któż chciałby, aby na jego ścianie wisiał kalendarz ze zdjęciami obcych osób?
Wybierane fotografie nie powinny być mniejsze niż 3500 pikseli na 2500 pikseli, jeżeli masz wątpliwości jakie zdjęcia wybrać, [przeczytaj] krótki artykuł.

Email

Wyślij do nas zapytanie, postaramy się udzielić wyczerpującej odpowiedzi.

Wyślij wiadomość

Telefon

Zadzwoń i zapytaj, kierując się ponadczasową maksymą: Kto pyta, nie błądzi.

+48 605 091 479

Skype

Porozmawiaj z nami online jeżeli Twoja sprawa wymaga natychmiastowego działania.

Zapytaj się

Nie odnalazłeś tutaj odpowiedzi?

Skontaktuj się znami telefonicznie, mailowo lub za pomocą Skypa.
Dane teleadresowe