Nasz Blog

Przeczytaj co się u nas dzieje
poniedziałek, 02 listopad 2015 09:48

Wystawa fotograficzna

Przygotowywanie pokonkursowej wystawy w Bibliotece "Galeria Książki" w Oświęcimiu, dobiegło końca. Miejsce na 20 prezenterach znalazło 57 zdjęć wielkości formatu A3. Każde otoczone białym paspartu i skrótowo opisane - idealnie prezentuje się w holu głównym budynku. Każdego dnia setki osób zatrzymują się, aby zerknąć na reprezentatywną część ogromnej ilości nadesłanych na konkurs, ciekawych fotografii. 

czwartek, 20 sierpień 2015 00:04

Konkurs fotograficzny

Prace przy konkursie nabrały tempa. cieszy mnie to niezmiernie. Jest to wprawdzie druga edycja konkursu, ale pierwsza w całości prowadzona tylko przeze mnie. Miarą sukcesu przy takiej akcji jest, wydaje mi się, ilość napływających zdjęć - no bo czym byłby konkurs fotograficzny, bez fotografii. Na razie nie mam na co narzekać. Myślę, że tak jak to było za pierwszym razem, tak i teraz, część osób zwleka do ostatniej chwili z wyborem swoich prac. Ilość cudownych ludzi wpierających konkurs jest niezliczona. Na pewno jednymi z ważniejszych są Sponsorzy nagród. I tutaj wielkie podziękowania dla nich, bez Was nie było by takich fantastycznych nagród.

poniedziałek, 15 czerwiec 2015 12:50

Dzień Dziecka w Park Family Fun

Dzień Dziecka za nami już nie jeden i jak dobrze pójdzie, to przed nami też kilka. W tym roku zacieśniając współpracę przygotowaliśmy na to Święto kilka gadżetów. Jednym z nich była seria kolorowych notesów dla najmłodszych. Rozdawane po wyciągnięciu z pewnej puli odpowiedniego losu cieszyły dziecięce oko i pozwalały na rozwinięcie nieograniczonej wyobraźni twórczej naszych pociech. 

piątek, 29 maj 2015 22:55

Mini konkurs na hasło

Kubek i kołonotatnik z nadrukiem

Wprawdzie tematem przewodnim tym razem nie był fotokalendarz ze zdjęciami, ani nawet sam kalendarz, ale zabawa była przednia. W maju 2015 roku, w ramach mikro kampanii reklamowej ogłosiliśmy konkurs. Zadaniem uczestników było wymyślenie odpowiedniego hasła na kubek porcelanowy z grafiką przedstawiającą owcę - jak na zdjęciu powyżej. Gro osób lubiących współzawodnictwo przesłało nam kilkanaście ciekawych propozycji. Wyłoniliśmy z nich zwycięzce i opatrzyliśmy najciekawszym hasłem prezentowaną grafikę.

Masz jakieś ciekawe pomysły?

Podziel się nimi z nami, może uda nam się stworzyć coś niepowtarzalnego.
Napisz do nas