Realizacje firmowe, klubowe ...

Jak stworzyć kalendarz firmowy, branżowy, klubowy? Nic prostszego!

Honda Hornet 2019

Tradycyjnie, kalendarz opracowany i wydrukowany dla Klubu Honda Hornet na rok 2019. Orientacja pozioma kalendarza ściennego pozwoliła na wkomponowanie w szablon dużych, kolorowych zdjęć.

Przejrzyste kalendaria z zaznaczonymi najważniejszymi świętami i dniami wolnymi od pracy. Wydrukowany na najlepszej jakości papierze w technologi druku cyfrowego, spięty metalową spiralą wraz z zawieszką, fantastycznie prezentuje się na ścianie, zdobiąc go nieprzeciętnymi zdjęciami motocykli. Poniżej galeria z realizacji:

Zapraszamy do realizacji kolejnych edycji, a wszystkie osoby zainteresowane własnym kalendarzem firmowym bądź ściennym do kontaktu z nami.

Kalendarze klubowe, kalendarze ze zdjęciami, kalendarze ścienne, wysoka jakość, foto kalendarze, fotokalendarze klubowe ze zdjęciami

 

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Jesteś nadal zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami