Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Rodzinne kalendarze ścienne

Aktualne wzory kalendarzy ściennych. Katalog poszerzany o nowe projekty przez cały, bieżący rok. Zapraszamy w październiku do zapoznania się z naszą ofertą. Wszystkie projekty foto kalendarzy są w pełni edytowalne i mogą być dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Na prezentowanych poniżej projektach zamieszczone są przykładowe kalendaria z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Dlaczego nasze fotokalendarze?

Może dlatego, że nasze kalendarze są eleganckie, niepowtarzalne, kolorowe i nie musisz poświęcać swojego czasu na ich zaprojektowanie. Może dlatego, że wykorzystujemy nasze klasyczne, cieszące się uznaniem klientów kalendaria i wraz z intuicyjnie rozmieszczonymi, poszczególnymi elementami, tworzą efektowne, kompletne dzieło. W połączeniu z Twoimi zdjęciami budujemy całość – oryginalną, niepowtarzalną i absolutnie jedyną w swoim rodzaju.

Dołóżmy do tego bezproblemową współpracę z nami, solidność, terminowość i najnowocześniejszy park maszynowy. Wspomnijmy o wykorzystywaniu przy produkcji kalendarzy prawdopodobnie najlepszego papieru na rynku, o nieskazitelnej bieli i odpowiedniej grubości. Okraszamy to niewysoką ceną i licznymi akcjami promocyjnymi. Z takiej mieszanki nie może powstać coś bagatelnego. Jest to sprzeczne z naszymi założeniami i Twoją akceptacją.

Jeżeli szukasz alternatywy dla zapomnianych, kupowanych na ostatnią chwilę drobnych prezentów, to Twój wybór powinien paść na nas. Tradycyjne kalendarze zamienimy dla Ciebie w coś niespotykanego i szalenie praktycznego. Pozwól, aby od dzisiaj każdy dzień ukazywał historię Twojej Rodziny i był nośnikiem tylko pozytywnych wrażeń i emocji.

#kalendarześcienne #kalendarzerodzinne #kalendarze #kalendarzezezdjeciami #dobrekalendarze

 

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu:

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko