Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Fotokalendarz rodzinny "Fala"

Foto kalendarz ze zdjęciami o nazwie Fala. Na każdej stronie kalendarium z zaznaczonymi na czerwono świętami i kolejnymi niedzielami. Duże zdjęcie wielkości 29 cm na 28 cm. Charakterystycznym elementem kalendarza jest powtarzająca się fala, oddzielająca zdjęcie od treści strony kalendarza. Fala jest kolorystycznie dopasowana do tonacji zdjęcia. Kalendarium może być edytowane, można dodawać własne opisy do wybranych dat.

Na okładce znajduje się miejsce pod miniatury dwunastu nadesłanych zdjęć lub pod trzynaste, dodatkowe zdjęcie. Po bokach kalendarium danego miesiąca umieszczone zostały skrócone kalendaria sąsiadujących miesięcy.  

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Projekt kalendarza ściennego w dobrej cenie

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko