Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Fotokalendarz rodzinny "Notatka"

Projekt Notatka jest dla osób lubiących notować ważne informacje przy datach. Kalendarium jest w pełni edytowalne, co umożliwia wpisanie również przez nas odpowiednich notatek. Po prawej stronie kalendarium, znajdują się wersje skrócone miesięcy sąsiadujących z danym okresem. Na każdej stronie jest miejsce na zdjęcie wielkości 30 cm na 26 cm. Na okładce umieszczony zostaje miks dwunastu nadesłanych zdjęć lub dodatkowa, trzynasta fotografia.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Kalendarze najwyższej jakości

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko