Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Fotokalendarz rodzinny "Pory roku"

Projekt kalendarza z charakterystyczną grafiką odpowiadająca porze roku w jakiej znajduje się dany miesiąc. Weekendy oznaczone dodatkowym pionowym paskiem. Dni wolne od pracy są w kolorze czerwonym. Kalendarium w pełni edytowalne. Istnieje możliwość opisania własnych dat. Na okładce znajduje się miks z wszystkich nadesłanych zdjęć lub dodatkowe, trzynaste zdjęcie. Wielkość fotografii na poszczególnych kartach to 29 cm na 29 cm.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Foto kalendarz z Waszymi zdjęciami na ścienę

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko