Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Fotokalendarz rodzinny "Stokrotka"

Fotokalendarz ze zdjęciami Stokrotka jest projektem o stonowanej i delikatnej grafice. Idealny do osadzenia w nim zdjęć z sesji noworodkowej. Zdjęcie wielkości 29 cm x 26 cm. W pełni edytowalne kalendarium z zaznaczonymi kolorem niedzielami oraz najważniejszymi świętami. Na okładce miks dwunastu nadesłanych zdjęć lub dodatkowe trzynaste zdjęcie. Na stronie pierwszej, tak jak i w większości projektów, miejsce na dedykację dla obdarowywanej osoby.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Druk kalendarzy w najwyższej jakości i dobrej cenie

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko