Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Fotokalendarz rodzinny "Stokrotka"

Fotokalendarz ze zdjęciami Stokrotka jest projektem o stonowanej i delikatnej grafice. Idealny do osadzenia w nim zdjęć z sesji noworodkowej. Zdjęcie wielkości 29 cm x 26 cm. W pełni edytowalne kalendarium z zaznaczonymi kolorem niedzielami oraz najważniejszymi świętami. Na okładce miks dwunastu nadesłanych zdjęć lub dodatkowe trzynaste zdjęcie. Na stronie pierwszej, tak jak i w większości projektów, miejsce na dedykację dla obdarowywanej osoby.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Kalendarze ze zdjęciami

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko