Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Fotokalendarz rodzinny "Foto"

Fotokalendarz bazujący na projekcie "Foto" jest niewątpliwie jednym z najbardziej lubianych. Może to za sprawą bardzo dużego zdjęcia lub po prostu przejrzystego kalendarium. Nadaje się do fotografii zarówno poziomej jak i pionowej. Oczywiście, przy wyborze zdjęć, należy się kierować możliwościami edycyjnymi zdjęcia. W głównej mierze chodzi o sposobność przycięcia ich do wielkości okienka we wzorze. Kalendarz prezentuje się wyśmienicie na ścianie.

W pełni edytowalny z imieninami i świętami zaznaczonymi kolorem. Istniej możliwość pełnej personalizacji kalendarza, oznaczenia ważnych dla Państwa dat oraz naniesienie dedykacji na stronie pierwszej kalendarza.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Foto kalendarz ze zdjęciami "Foto"

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko