Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Fotokalendarz rodzinny "Łezka"

Najpopularniejszy z wszystkich naszych projektów. Fotokalendarz, który jest z nami od samego początku. Duże zdjęcie i każda strona dostosowania kolorystycznie do niego. Czyste i przejrzyste kalendarium z zaznaczonymi kolorem niedzielami i świętami. W dolnej części każdej strony znajduje się mniej, lub bardziej znana sentencja. W pełni edytowalny z możliwością opisania własnych, ważnych dat. Okładka stworzona z miksu zdjęć lub dodatkowej, trzynastej fotografii.

Projekt przede wszystkim do zdjęć wykonanych w orientacji poziomej.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko