Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Fotokalendarz rodzinny "Info"

Jeden z popularniejszych projektów z naszych fotokalendarzy. Kalendarium zbudowane z niewielkich prostokątów ułatwiających precyzyjne umieszczanie krótkich notatek. Duże zdjęcie wielkości 29 cm x 23 cm. Wszystkie elementy dostosowane kolorystycznie do zdjęcia. Niedziele i najważniejsze święta oznaczone są czerwonym kolorem.

Istnieje możliwość pełnej edycji kalendarza. Okładka składa się z miksu nadesłanych zdjęć lub jednego, trzynastego zdjęcia. Na okładce można zamieścić dedykację.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Kalendarz ścienny ze zdjęciami "Info"

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko