Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Kalendarz ścienny Zuzia

Kolejny wzór kalendarza ściennego z Waszymi zdjęciami. Miejsce pozostawione na fotografię pozwala osadzić obraz wielkości 30 cm x 28 cm. Charakterystyczne elementy graficzne wraz z prostym kalendarium i skrótem kolejnego miesiąca w prawym, dolnym narożniku tworzą całość, koło której trudno przejść obojętnym.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Kalendarz foto ze zdjęciami w dobrej cenie

Nie masz pomysłu na prezent? Kalendarz ścienny ze zdjęciami Twoich najbliższych będzie lepszy, niż kupiona na siłę rzecz, zalegająca w pułkach nieużywana. Pięknie prezentujące się zdjęcia wraz z praktyczna częścią tworzą całość, która przez cały rok będzie cieszyą swojego właściciela. Idealnej klasy papier i wysokiej jakości druk cyfrowy w przystępnej cenie. Do tego gratis projekt wraz z ewentualną korektą przesłanych zdjęć. Zapraszamy!

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko