Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Fotokalendarz dla dzieci "Misiek"

Fotokalendarz stworzony z myślą o najmłodszych. Duże zdjęcie wielkości 29 cm na 26 cm, osadzone na poszczególnych stronach w białej ramce. W związku z proporcjami zdjęcia, bliskie kwadratowi, trzeba zwrócić szczególną uwagę na dobór fotografii. Należy wybierać takie prace, aby dało się je w możliwie bezstratny sposób wykadrować, przyciąć do pozostawionego pola.

Na każdy miesiąc kalendarza inna grafika z wykorzystaniem motywu przewodniego jakim jest sympatyczna postać Misia, jak na poniższym wzorze stycznia. Kalendarium z wpisanymi imieninami oraz ważniejszymi świętami. Święta oraz niedziele oznaczone są kolorem czerwonym. Całe kalendarium jest w pełni edytowalne. Można dokonać wszelkich zmian na życzenie klienta. Standardowa okładka tworzona jest z miksu dwunastu nadesłanych zdjęć.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Fotokalendarz dla dzieci. Projekt MISIEK

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko