Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Fotokalendarz rodzinny "Kubuś"

Poszczególne strony foto kalendarza "Kubuś" składają się z właściwego miesiącu kalendarium oraz dwóch uproszczonych kalendariów, sąsiadujących z nim miesięcy. Duże zdjęcie ma wymiary 31 cm na 27 cm. W dolnych częściach stron znajdują się, dobrane kolorystycznie do tonacji zdjęcia - paski, na których umieszczone zostały znane, lub mniej znane sentencje. Projekt jest w pełni edytowalny. Niedziele oraz święta zostały oznaczone kolorem czerwonym.

Istnieje możliwość dodania własnych opisów do wybranych dat. Okładka może być miksem wszystkich zdjęć.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Foto kalendarz ścienny "Kubuś"

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko