Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Fotokalendarz rodzinny "Zodiak"

Zodiak, poszczególne strony tego kalendarium opatrzone są znakami zodiakalnymi. Wszystkie strony dopasowane są kolorystycznie do tonacji prezentowanego zdjęcia. Niedziele i święta oznaczone są kolorem czerwonym. Istnieje możliwość pełnej edycji foto kalendarza, w tym zaznaczenia swoich dat, zmiany wyglądu strony itp.

Strona pierwsza może być opatrzona miksem nadesłanych zdjęć lub trzynastym, dodatkowym zdjęciem. Bardzo elegancki i pięknie wyglądający kalendarz.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko