Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Foto kalendarz Decor

Tym razem przyszedł czas na kalendarz ścienny "Decor". Projekt bazujący na foto kalendarzu okazjonalnym stworzonym dla Fundacji OTOZ Animals Oddział Oświęcim. Ciekawe tło pod każdą ze stron w kolorze zbliżonym do tonacji osadzonego zdjęcia. Duże zdjęcia wielkości 31 cm x 28 cm, wydrukowanej na najwyższej jakości papierze 

Duże zdjęcia wielkości 31 cm x 28 cm, wydrukowanej na najwyższej jakości papierze przeznaczonym do druku cyfrowego prezentuje się niesamowicie okazale. Proste kalendarium w dolnej części posiada zaznaczone na czerwono najważniejsze święta oraz dni wolne od pracy. Całość jest w pełni edytowalna.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Foto kalendarz ze zdjęciami Waszej rodziny

Kalendarze rodzinne ścienne to fantastyczny pomysł na prezent. Zdjęcia wydrukowane w fotograficznej jakości fantastycznie prezentują się wraz z kalendarium wisząc na ścianie. Dobra cena i wysoko postawiona poprzeczka jakościowa, owocują zadowoleniem z produktu, który jest nie tylko praktyczny, ale i ładny. Najwyższej jakości druk w przystępnej cenie. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie całą gamę projektów naszych foto kalendarzy.

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko