Wzory

Aktualne wzory kalendarzy

W pełni edytowalne i niepowtarzalne projekty.
Zobacz cennik

Fotokalendarz rodzinny "Classic"

Klasyczne, proste kalendarium z umieszczonym nad nim dużym zdjęciem wielkości 29 cm x 27cm. Projekt przeznaczony do zdjęć wykonanych w orientacji zarówno poziomej, jak i pionowej. Należy pamiętać o wyborze zdjęć z dużym marginesem bezpieczeństwa, który to może zostać odcięty w procesie obróbki. Standardowo niedziele i święta oznaczone są kolorem czerwony. Istnieje oczywiście możliwość pełnej edycji kalendarza.

Można również opisać własnym tekstem daty szczególnie ważne dla nas. Na okładce fotokalendarza znajduje się miks dwunastu nadesłanych zdjęć do projektu lub dodatkowe trzynaste zdjęcie. Można również zamieścić na pierwszej stronie dowolną dedykację.

Na prezentowanym poniżej projekcie zamieszczone jest przykładowe kalendarium z lat ubiegłych i losowo wybranym zdjęciem. Jeżeli chcesz poznać aktualne wzory, zapraszamy serdecznie do naszego sklepu

Foto kalendarz ścienny w dobrej cenie.

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Zobacz inne nasze projekty

I wybierz coś odpowiedniego dla siebie..
Kalendarze rodzinne Fotokalendarze dla dzieci Kalendarze na biurko