Pozostała oferta naszej firmy ...

Jeżeli nie ma tego, co Cię interesuje, zapytaj mailowo.

Fotokalendarze krojone na miarę

Jako nieliczni na rynku, producenci kalendarzy rodzinnych, oferujemy fotokalendarze z polem zadruku równym formatowi papieru. Już w fazie projektu, dostosowujemy zawartość poszczególnych stron z kalendarium do odpowiedniego formatu. Po obcięciu dwu milimetrowego marginesu, kalendarze prezentują się jeszcze lepiej, niż do tej pory. Grafika wypełnia całą powierzchnię kartki, tworząc niczym nie ograniczoną przestrzeń, oglądający odnosi wrażenie, "wylewania" się treści z kart fotokalendarza. 

Poniżej demonstrujemy różnicę pomiędzy typową stroną kalendarza rodzinnego. a stroną dociętą do zadanego formatu (pierwsze zdjęcie bez białego marginesu, drugie z marginesem).

Oba kalendarze fizycznie prezentują się znakomicie. Kwestię wyboru pozostawiamy Państwu. 

Od roku 2007 mamy przyjemność wykonywać dla Państwa nasze kalendarze.

Wówczas to pierwsze kalendarze poszły w Świat budując nam po dzień dzisiejszy gro zadowolonych klientów. Nie sposób napomknąć o braku negatywnych komentarzy na portalu aukcyjnym z naszą ofertą. Nasza polityka jest prosta i przejrzysta. Każdy podjęty projekt doprowadzany jest do stanu, w którym Wy widzicie przedmiot swoich wyobrażeń, a my zadowalający efekt naszej pracy.

Jesteś zainteresowany serią kalendarzy?

Zrobimy je dla Ciebie - indywidualny projekt, również niskie nakłady, przystępne ceny.
Skontaktuj się z nami